Sprzątanie powierzchni w Poznaniu i Warszawie

Usługi sprzątające Warszawa, Poznań

Usługi sprzątające oferowane na terenie Poznania i Warszawy przez firmę Krcleaning obejmują kompleksową i profesjonalną obsługę różnego rodzaju przedsiębiorstw.

Od codziennego sprzątania powierzchni biurowych, poprzez dedykowane czyszczenie posadzek, czy elewacji, po specjalistyczne zlecenia dotyczące sprzątania obiektów przemysłowych, czy mycia okien na wysokościach z wykorzystaniem sprzętu alpinistycznego.
Każda z tych usług świadczona jest na najwyższym poziomie, co potwierdza wieloletnia praktyka oraz wielu zadowolonych klientów.

Na terenie Poznania oraz Warszawy nasze usługi sprzątające są dostępne siedem dni w tygodniu.

Pracujemy także wieczorami i w nocy na życzenie klienta. Wszystkie oferty przygotowujemy indywidualnie, biorąc pod uwagę specyfikę danego zlecenia i jego konkretne wymagania. Przygotowujemy konkurencyjne wyceny i atrakcyjne warunki współpracy. Zapraszamy do kontaktu.

Usługi sprzątanie Warszawa, Poznań

Mamy duże doświadczenie w obsłudze centrów handlowych, supermarketów oraz sieci sklepów. Ważną częścią naszej pracy jest regularne sprzątanie biur. Oferujemy całościowe dbanie o porządek, w ramach czego odkurzamy i myjemy podłogi, sprzątamy toalety i kuchnie, wycieramy wszystkie powierzchnie z kurzu i wyrzucamy śmieci.
Posiadamy specjalistyczne urządzenia i maszyny oraz doświadczony personel, dzięki czemu możemy podjąć się realizacji nawet największych zleceń w kompleksach użyteczności publicznej lub biurowcach. Sprzątając obiekty firmowe, wykonujemy także prace odświeżające i zabezpieczające posadzki, nakładając warstwy polimeru lub akrylu. Zajmujemy się również profesjonalnym praniem i odplamianiem wykładzin i mebli tapicerowanych.
usługi sprzątające warszawa | Krcleaning
Oferta