Akrylowanie i polimeryzacja czyszczenie posadzek Poznań, Warszawa

Nasza firma sprzątająca Krcleaning specjalizuje się w czyszczeniu oraz zabezpieczaniu różnego rodzaju posadzek w Warszawie, Poznaniu i okolicach tych miast.
Oferujemy także specjalistyczne usługi akrylowania i polimeryzacji, które impregnują powierzchnie. Mamy doświadczenie w pielęgnacji kauczuku, terakoty oraz wykładzin PVC, jak linoleum, marmoleum, tarkett. Stosujemy w tym celu specjalistyczne, dedykowane środki i używamy profesjonalnego sprzętu. Podłoga po sprzątaniu przemysłowym jest lśniąca i wygląda jak nowa. Dodatkowo jest także zabezpieczona przed czynnikami zewnętrznymi, jak kurz, czy brud.
✔ Oferujemy konkurencyjne ceny, szybkie terminy realizacji oraz kompleksowe i indywidualne podejście do potrzeb klienta.
Akrylowanie posadzek Poznań

Akrylowanie posadzek Poznań, Warszawa

Firmom z Poznania i Warszawy proponujemy usługi akrylowania posadzek, które zabezpiecza wszelkie wykładziny i podłogi przed zniszczeniem.
Nadaje im piękny i lśniący wygląd oraz właściwości antypoślizgowe, oraz antystatyczne, ułatwiając ich czyszczenie w przyszłości. Proces polega na nałożeniu na wyczyszczoną i odpowiednio przygotowaną powierzchnię warstwy akrylu za pomocą specjalnych urządzeń. Zalecamy regularne wykonywanie tego zabiegu, także od razu po położeniu nowej podłogi. Znacznie przedłuży to jej żywotność i sprawi, że będzie twardsza oraz odporna na uszkodzenia. Serwis sprzątający zajmie się także odpowiednim późniejszym czyszczeniem i pielęgnacją akrylowanej posadzki.

Na terenie Poznania oraz Warszawy nasze usługi sprzątające są dostępne siedem dni w tygodniu.

Pracujemy także wieczorami i w nocy na życzenie klienta. Wszystkie oferty przygotowujemy indywidualnie, biorąc pod uwagę specyfikę danego zlecenia i jego konkretne wymagania. Przygotowujemy konkurencyjne wyceny i atrakcyjne warunki współpracy. Zapraszamy do kontaktu.

Polimeryzacja Poznań, Warszawa

Oferowana przez nas polimeryzacja posadzek na terenie Poznania i Warszawy oraz okolic to proces, który wydobędzie piękno i wzmocni każdą podłogę. Jest to jeden z elementów oferty sprzątania przemysłowego. W miejscach użyteczności publicznej oraz firmach, gdzie parkiety są nieustannie użytkowane i narażone na różne czynniki i uszkodzenia ich odpowiednia pielęgnacja i zabezpieczenie jest niezbędne.
Polimeryzacja wzmacnia wykładzinę i posadzkę, dzięki nakładaniu na nią polimerów, które są odpowiednio utwardzane za pomocą specjalistycznych urządzeń. Taka impregnacja powinna być wykonywana regularnie, dlatego zapraszamy do kontaktu klientów, którzy chcą mieć zadbaną podłogę, która posłuży wiele lat.
Akrylowanie posadzek Warszawa
Oferta