Mycie okien i elewacji Poznań, Warszawa

Firma sprzątająca Krcleaning oferuje mycie okien, witryn i różnorodnych elewacji budynków w Poznaniu, Warszawie i okolicznych miejscowościach.
Specjalizujemy się zarówno w czyszczeniu standardowych okien, jak i trudno dostępnych powierzchni szklanych oraz niestandardowych i nietypowych przeszkleń. Wykorzystujemy w tym celu różne dostępne techniki, jak mycie na linach - alpinistyczne; za pomocą kijów teleskopowych oraz na drabinach, rusztowaniach, czy koszach, w zależności od możliwości. Mamy niezbędne uprawnienia wysokościowe, a także doświadczenie w realizacji tego typu zleceń.
W przypadku czyszczenia elewacji nasze usługi obejmują kompleksowe podejście, bez względu na materiał, z którego wykonana jest fasada. Do każdego typu surowca wykorzystujemy odpowiednie technologie oraz środki chemiczne. W przypadku tradycyjnych elewacji z cegły, kamienia lub tynku używamy myjek wysokociśnieniowych oraz metody piaskowania. Natomiast ściany wykonane z metalu, tworzywa czy szkła czyścimy za pomocą myjki tzw. baranka oraz ściągaczki.
✔ Zawsze stosujemy wyłącznie profesjonalne, detergenty odpowiednie do typu powierzchni.
Mycie okien i elewacji Poznań |KRcleaning

Mycie okien i elewacji Poznań

Nasz serwis sprzątający z Poznania wykonujący zlecenia na mycie okien i elewacji w biurach, halach i innych obiektach jest dostępny siedem dni w tygodniu.
Przyjmujemy zamówienia jednorazowe oraz cykliczne, zarówno od stałych klientów, korzystających z naszych innych usług sprzątania, jak i pojedyncze dyspozycje obejmujące wyłącznie omawiane zagadnienie.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i przygotowujemy dedykowaną wycenę, z konkurencyjnymi stawkami. Jesteśmy w stanie obsłużyć nawet bardzo duże obiekty i instytucje publiczne.

Na terenie Poznania oraz Warszawy nasze usługi sprzątające są dostępne siedem dni w tygodniu.

Pracujemy także wieczorami i w nocy na życzenie klienta. Wszystkie oferty przygotowujemy indywidualnie, biorąc pod uwagę specyfikę danego zlecenia i jego konkretne wymagania. Przygotowujemy konkurencyjne wyceny i atrakcyjne warunki współpracy. Zapraszamy do kontaktu.

Mycie okien i elewacji Warszawa

Nasze doświadczenie na terenie Warszawy obejmuje mycie okien i elewacji, ale także czyszczenie witryn sklepowych, szklanych balustrad, oranżerii, ogrodów zimowych, a nawet przeszklonych dachów. Nasza ekipa podejmie się każdego wyzwania, zawsze dobieramy optymalną technikę, która daje gwarancję bezpieczeństwa oraz najlepszych efektów.
Posiadamy niezbędne urządzenia, które dają krystalicznie czysty efekt bez pozostawiania smug i zacieków. Klientów, którzy posiadają dużą liczbę okien lub inne nietypowe przeszklenia zachęcamy do skorzystanie z usług fachowca w tej dziedzinie i do skłania zapytań.
Mycie okien i elewacji w Warszawie