Czyszczenie fasad oraz mycie okien

Firma sprzątająca Krcleaning oferuje mycie okien, witryn, a także różnorodnych elewacji budynków w Poznaniu, Warszawie i okolicznych miejscowościach.
Specjalizujemy się zarówno w czyszczeniu standardowych okien, jak i trudno dostępnych powierzchni szklanych oraz nietypowych przeszkleń. Wykorzystujemy w tym celu różne dostępne techniki, takie jak mycie na linach – alpinistyczne; za pomocą kijów teleskopowych oraz na drabinach, rusztowaniach czy koszach, w zależności od możliwości. Mamy niezbędne uprawnienia wysokościowe, a także doświadczenie w realizacji tego typu zleceń.
W przypadku czyszczenia elewacji nasze usługi obejmują kompleksowe podejście, bez względu na materiał, z którego wykonana jest fasada. Do każdego typu surowca wykorzystujemy odpowiednie technologie oraz środki chemiczne. W przypadku tradycyjnych elewacji z cegły, kamienia lub tynku używamy myjek wysokociśnieniowych oraz metody piaskowania. Natomiast czyszczenie fasady wykonanej z metalu, tworzywa czy szkła wykonujemy za pomocą myjki – tzw. baranka – oraz ściągaczki.
✔ Zawsze stosujemy wyłącznie profesjonalne, detergenty odpowiednie do typu powierzchni.
Mycie okien i elewacji Poznań |KRcleaning

Mycie okien i elewacji

Na terenie Poznania oraz Warszawy nasze usługi sprzątające są dostępne siedem dni w tygodniu.
Przyjmujemy zamówienia jednorazowe oraz cykliczne, zarówno od stałych klientów, korzystających z naszych usług sprzątania, jak i pojedyncze dyspozycje obejmujące wyłącznie omawiane zagadnienie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, przygotowując dedykowaną wycenę z konkurencyjnymi stawkami. Jesteśmy w stanie obsłużyć nawet bardzo duże obiekty oraz instytucje publiczne. Na życzenie klienta pracujemy także wieczorami oraz w nocy. Wszystkie oferty przygotowujemy indywidualnie, biorąc pod uwagę specyfikę danego zlecenia, a także jego konkretne wymagania. Sporządzamy konkurencyjne wyceny, jak i proponujemy atrakcyjne warunki współpracy. Zapraszamy do kontaktu.

Utrzymanie czystości w różnych obiektach

Wykonujemy mycie okien oraz czyszczenie fasad na terenie Warszawy, a także wielu innych miast. Pomożemy utrzymać nienaganny wygląd witryn sklepowych, szklanych balustrad, oranżerii, ogrodów zimowych, a nawet przeszklonych dachów. Nasza ekipa podejmie się każdego wyzwania. Zawsze dobieramy optymalną technikę, która daje gwarancję bezpieczeństwa oraz najlepszych efektów.
Posiadamy niezbędne urządzenia, które dają krystalicznie czysty efekt bez pozostawiania smug i zacieków. Klientów, którzy posiadają dużą liczbę okien lub inne nietypowe przeszklenia, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!
Mycie okien i elewacji w Warszawie