Czyszczenie wykładzin biurowych Poznań, Warszawa

Świadczymy usługi czyszczenia wykładzin w Warszawie i Poznaniu, nasza oferta skierowana jest do firm.

Proponujemy kompleksowe rozwiązania od profesjonalnego odkurzania i prania na mokro po odplamianie, szorowanie i ekstrakcję. Podejmujemy się wszystkich zleceń, na różnych rodzajach materiałów, zarówno naturalnych, jak i sztucznych. Mamy możliwość usunięcia plam z kawy, herbaty, gum do żucia, tuszów, plastelin i innych. Używamy w tym celu profesjonalnych, dedykowanych środków, które gwarantują bezpieczne i skuteczne działanie.
Do czyszczenia dywanów i wykładzin biurowych stosujemy specjalistyczny sprzęt: odkurzacze kolumnowe, szorowarki walcowe i ekstraktory piorące.

✔ Nasze usługi są dostępne na życzenie klienta także nocą i w weekendy. Przygotowujemy indywidualne wyceny, dostosowane do zlecenia.

Czyszczenie wykładzin biurowych w Warszawie

Proces czyszczenia wykładziny biurowej

Firma sprzątająca Krcleaning oferuje serwis czyszczenia wykładzin biurowych, który realizowany jest sprawnie i dokładnie.

Cały proces trwa kilka godzin, plus schnięcie materiału.
Zamówienie usługi na zakończenie dnia pracy daje naszej ekipie możliwość dokładnego odkurzenia i wyprania podłoża, które do następnego rana wyschnie i będzie gotowe do użytku.

Etapy czyszczenia wykładziny:

✔ Podejmując się zlecenia, rozpoczynamy od próby detergentu, aby mieć pewność, że zastosowane środki chemiczne będą miały oczekiwane rezultaty.

✔ Przed usuwaniem zabrudzeń dokładnie odkurzmy powierzchnię, dzięki zastosowaniu szczotki rotacyjnej jesteśmy w stanie zebrać wszystkie stałe nieczystości, jak włosy i sierść itp.

✔ Następnie nanosimy prespray, który wchodzi z włóknami w reakcję chemiczną i powoduje rozproszenie brudu. Musi on dostać się do środka struktury wykładziny, dlatego trzeba go dokładnie wetrzeć, w tym celu używa się szorowarek, które wciskają i wcierają preparat.

✔ Następnie nanosimy prespray, który wchodzi z włóknami w reakcję chemiczną i powoduje rozproszenie brudu. Musi on dostać się do środka struktury wykładziny, dlatego trzeba go dokładnie wetrzeć, w tym celu używa się szorowarek, które wciskają i wcierają preparat.

Jeżeli mimo to na powierzchni widoczne są jeszcze plamy, są one usuwane za pomocą specjalistycznych odplamiaczy, które są dedykowane do konkretnych rodzajów zanieczyszczeń. Kolejnym etapem jest dogłębne płukanie, które usuwa nie tylko rozpuszczony brud, ale także alergeny, w tym roztocza.
Wykorzystuje się do tego ekstraktory. Klientów z Poznania i Warszawy oraz okolic zainteresowanych czyszczeniem wykładzin zapraszamy do kontaktu.

Zamów profesjonalne czyszczenie wykładzin w Warszawie lub Poznaniu

Nasza firma oferuje odkurzanie, pranie i czyszczenie wykładzin biurowych (dywanowych) oraz tapicerki meblowej. Można powierzyć jej usuwanie zabrudzeń i plam z każdej powierzchni. Korzystamy z najnowszych technologii, by szybko i skutecznie pozbyć się kurzu oraz alergenów wpływających na komfort użytkowników sprzątanych pomieszczeń. Używamy najlepszych, specjalistycznych środków czyszczących, by zagwarantować najwyższą jakość usług. Pranie i czyszczenie dywanów oraz wykładzin biurowych w Warszawie i Poznaniu wykonujemy przy użyciu specjalistycznego sprzętu, który chroni ich powierzchnię przed zniszczeniem. Warto nam zaufać, ponieważ mamy duże doświadczenie w odplamianiu i konserwacji struktury materiałów dywanowych i z PCV.

czyszczenie wykładzin warszawa
warszawa czyszczenie wykładzin

Wybierzemy najlepszą metodę czyszczenia Twojej wykładziny

Każdy rodzaj powierzchni wymaga stosowania odpowiednich metod i detergentów. Dlatego przed rozpoczęciem pracy musimy uzyskać informacje dotyczące typu danego podłoża. Dzięki temu nasi specjaliści z Poznania lub Warszawy wybiorą najlepszą opcję. Czyszczenie i pranie wykładzin możemy wykonać w dowolnym czasie, np. w weekend, gdy biura są puste. Pracujemy 7 dni w tygodniu, więc umówienie dogodnego terminu jest proste. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia szczegółów. Po zapoznaniu się z wielkością powierzchni przeznaczonej do konserwacji oraz dodatkowymi usługami, jeśli mamy jeszcze na przykład umyć okna, przygotujemy wycenę. Realizujemy zlecenia jednorazowe oraz stałe. Możemy regularnie wykonywać określony zakres prac w budynku lub mieszkaniu klienta. Podejmiemy się czyszczenia i prania wykładzin biurowych, usuwając z nich brud, sierść, włosy, plamy i inne zanieczyszczenia.

Liczy się terminowość i dokładność! Zależy nam na satysfakcji każdego klienta

Mamy wielu zadowolonych klientów, ponieważ zawsze pracujemy tak, by zasłużyć na dobrą opinię. Zajmujemy się czyszczeniem wykładzin dywanowych i posadzek, lecz w naszej ofercie można znaleźć też inne usługi. Chętnie realizujemy kompleksowe sprzątanie obiektów:

✔ mieszkalnych,

✔ biurowych,

✔ produkcyjnych,

✔ handlowych.

W każdym pomieszczeniu może być inny rodzaj podłogi, dlatego musimy być przygotowani do oczyszczenia zarówno posadzki przemysłowej, jak i klasycznego dywanu. Dysponujemy profesjonalnymi detergentami i urządzeniami ułatwiającymi usuwanie zanieczyszczeń. Mamy doświadczenie w zakresie prania i czyszczenia wszystkich typów wykładzin. Zapraszamy klientów z Wielkopolski i Mazowsza do zapoznania się z naszą ofertą.