Czyszczenie wykładzin biurowych Poznań, Warszawa

Świadczymy usługi czyszczenia wykładzin w Warszawie i Poznaniu, nasza oferta skierowana jest do firm.
Świadczymy usługi czyszczenia wykładzin w Warszawie i Poznaniu, nasza oferta skierowana jest do firm. Proponujemy kompleksowe rozwiązania od profesjonalnego odkurzania i prania na mokro po odplamianie, szorowanie i ekstrakcję. Podejmujemy się wszystkich zleceń, na różnych rodzajach materiałów, zarówno naturalnych, jak i sztucznych. Mamy możliwość usunięcia plam z kawy, herbaty, gum do żucia, tuszów, plastelin i innych. Używamy w tym celu profesjonalnych, dedykowanych środków, które gwarantują bezpieczne i skuteczne działanie.
Do czyszczenia dywanów i wykładzin biurowych stosujemy specjalistyczny sprzęt: odkurzacze kolumnowe, szorowarki walcowe i ekstraktory piorące.
✔ Nasze usługi są dostępne na życzenie klienta także nocą i w weekendy. Przygotowujemy indywidualne wyceny, dostosowane do zlecenia.
Czyszczenie wykładzin biurowych w Warszawie

Proces czyszczenia wykładziny biurowej

Firma sprzątająca Krcleaning oferuje serwis czyszczenia wykładzin biurowych, który realizowany jest sprawnie i dokładnie.
Cały proces trwa kilka godzin, plus schnięcie materiału.
Zamówienie usługi na zakończenie dnia pracy daje naszej ekipie możliwość dokładnego odkurzenia i wyprania podłoża, które do następnego rana wyschnie i będzie gotowe do użytku.
Etapy czyszczenia wykładziny:
✔ Podejmując się zlecenia, rozpoczynamy od próby detergentu, aby mieć pewność, że zastosowane środki chemiczne będą miały oczekiwane rezultaty.
✔ Przed usuwaniem zabrudzeń dokładnie odkurzmy powierzchnię, dzięki zastosowaniu szczotki rotacyjnej jesteśmy w stanie zebrać wszystkie stałe nieczystości, jak włosy i sierść itp.
✔ Następnie nanosimy prespray, który wchodzi z włóknami w reakcję chemiczną i powoduje rozproszenie brudu. Musi on dostać się do środka struktury wykładziny, dlatego trzeba go dokładnie wetrzeć, w tym celu używa się szorowarek, które wciskają i wcierają preparat.
✔ Następnie nanosimy prespray, który wchodzi z włóknami w reakcję chemiczną i powoduje rozproszenie brudu. Musi on dostać się do środka struktury wykładziny, dlatego trzeba go dokładnie wetrzeć, w tym celu używa się szorowarek, które wciskają i wcierają preparat.
Jeżeli mimo to na powierzchni widoczne są jeszcze plamy, są one usuwane za pomocą specjalistycznych odplamiaczy, które są dedykowane do konkretnych rodzajów zanieczyszczeń. Kolejnym etapem jest dogłębne płukanie, które usuwa nie tylko rozpuszczony brud, ale także alergeny, w tym roztocza.
Wykorzystuje się do tego ekstraktory. Klientów z Poznania i Warszawy oraz okolic zainteresowanych czyszczeniem wykładzin zapraszamy do kontaktu.
Oferta