Sprzątanie przemysłowe Poznań

Firma sprzątająca Krcleaning oferuje profesjonalne sprzątanie przemysłowe na terenie Poznania i Warszawy.
Oferta firmy Krcleaning spod Poznania obejmuje sprzątanie przemysłowe, specjalizujemy się w usługach dla takich obiektów, jak:
✔ magazyny i hale,
✔ fabryki,
✔ zakłady produkcyjne,
✔ warsztaty.
Posiadamy własne zaplecze specjalistycznych maszyn i urządzeń, które są niezbędne przy realizacji zleceń na dużych przestrzeniach. Zajmujemy się czyszczeniem oraz zabezpieczaniem i impregnacją posadzek. Nakładamy między innymi powłoki polimerowe lub akrylowe, co znacznie podwyższa komfort użytkowania oraz przedłuża ich trwałość.
Świadczymy także usługi sprzątające w zakresie mycia okien oraz odświeżania zabrudzonych elewacji budynków. Podejmujemy się renowacji ścian z cegieł, kamienia, tynku oraz wykonanych ze szkła, tworzywa, a nawet metalu. Wykorzystujemy w tym celu przeważnie myjkę ciśnieniową, ale sięgamy także w razie potrzeby po bardziej specjalistyczne i dedykowane metody, jak np. piaskowanie. W dużych obiektach wykonujemy w razie potrzeby usługi alpinistyczne, aby dostać się do niedostępnych lub znajdujących się wysoko przestrzeni. Korzystamy także z podnośników, rusztowań oraz kijów teleskopowych. Mamy niezbędne uprawnienia oraz doświadczenie w tego typu pracach.
Sprzątanie przemysłowe Poznań | Krcleaning

Sprzątanie przemysłowe Poznań

Po naszej interwencji każde pomieszczenie i hala będą wyglądały jak nowe.
Nasza firma sprzątająca podejmuje się kompleksowego utrzymania czystości w danym obiekcie, dlatego poza usługami dedykowanymi dla pomieszczeń przemysłowych, jak sprzątanie posadzek, w tym mycie i odkurzanie specjalnymi maszynami, po wykorzystanie wody demineralizowanej do mycia okien i oczyszczanie ścian oraz sufitów.
Zajmiemy się także odkurzeniem różnych instalacji technicznych oraz ogólną obsługą pomieszczeń sanitarnych, socjalnych, biurowych i kuchni.

W przestrzeni szatni, kuchni, czy biura zastosujemy inne rozwiązania, bardziej odpowiednie do tego typu prac.

Wyposażymy budynek w niezbędne środki chemiczne oraz artykuły higieniczne. Pracownicy będą mogli korzystać z czystej przestrzeni i skupić się na swojej pracy. Tego typu obsługa i sprzątanie przemysłowe świadczymy w Poznaniu i okolicach.
Osoby zarządzające obiektami zapraszamy do podjęcia współpracy.

Oferta