Jak zamówić serwis sprzątający?
Firma sprzątająca Krcleaning oferuje profesjonalną obsługę obiektów biurowych w Poznaniu, Warszawie, Łodzi i okolicznych miejscowościach.
Sprzątanie biurowców to nasza specjalność – poważnie traktujemy powierzone nam obowiązki. Zamówienie naszego serwisu wymaga podania kilku szczegółowych informacji, abyśmy mogli określić zakres prac i termin realizacji usługi. Pracownicy firmy sprzątającej biura z Warszawy czy Poznania dotrą szybciej do klientów z tych miejscowości niż do obiektów położonych poza miastem. Dlatego musimy uwzględnić m.in.:
✔ czas dojazdu,
✔ wielkość powierzchni, którą mamy posprzątać,
✔ konieczność użycia specjalistycznych maszyn (np. do froterowania),
✔ liczbę pracowników potrzebnych do realizacji wszystkich prac.
Na podstawie tych danych i innych informacji dotyczących specyfiki zadań możemy określić koszt prac. Zachęcamy więc do kontaktu telefonicznego. Pragniemy podkreślić, że jesteśmy profesjonalistami w swoich fachu – sprzątanie pomieszczeń biurowych czy też innych przestrzeni idzie u nas w parze z wysoką jakością oraz zadowoleniem.
 leaf

Pracujemy siedem dni w tygodniu, całodobowo – zgodnie z życzeniami klienta.

Każda współpraca jest podejmowana na podstawie indywidualnych wytycznych, ponieważ ustalony grafik pozwala na sprawną organizację. Sprzątanie pomieszczeń biurowych w Warszawie, Poznaniu czy Łodzi przeprowadzamy zarówno w małych, jak i dużych firmach. Oferujemy profesjonalne podejście, konkurencyjne ceny oraz sprawną, a także szybką realizację zleceń.

Posiadamy własną, nowoczesną flotę urządzeń niezbędnych do fachowej realizacji usług sprzątania. Wykorzystujemy wyłącznie specjalistyczne, dedykowane środki czyszczące, które dają gwarancję bezpieczeństwa i zapewniają oczekiwane efekty. Dbamy nie tylko o daną przestrzeń, ale także o jej pracowników, dlatego sprzątanie pomieszczeń biurowych nie zaburza pracy znajdujących się w nich osób.

profesjonalnie posprzątane biuro w Poznaniu

Krcleaning – profesjonalne sprzątanie biur

Najlepszą wizytówką firmy jest schludne oraz czyste biuro. Realizujemy sprzątanie małych, jak również dużych biur w Warszawie i innych miastach.
Nasza firma oferuje:
✔ mycie oraz pielęgnację podłóg,
✔ odkurzanie, a także czyszczenie mebli biurowych,
✔ pranie wykładzin i mebli tapicerowanych,
✔ dostarczanie środków czystości oraz przyborów higienicznych,
✔ mycie elewacji, okien i przeszkleń,
✔ czyszczenie zasłon, rolet, żaluzji,
✔ kompleksowe czyszczenie sanitariatów,
✔ zabezpieczanie, a także odnawianie posadzek metodą akrylowania i polimeryzacji,
✔ profesjonalne ozonowanie pomieszczeń,
✔ sprzątanie biur po remontach i renowacjach.

Sprzątanie biura — Twoja wizytówka uporządkowanej oraz czystej firmy!

Schludna przestrzeń pracy to wizytówka każdej firmy. Przedstawia kontrahentom obraz dobrze funkcjonującego i zorganizowanego przedsiębiorstwa, na którym można polegać.
Przedsiębiorstwa to obiekty, które powinny dobrze się prezentować. Cykliczne sprzątanie w biurach pozwala na utrzymanie porządku i renomy. Zatrudnienie profesjonalnego serwisu sprzątającego w zakładzie pracy przekłada się na zoptymalizowanie zasobów. Czyste biuro znacznie ułatwia też pracownikom wykonywanie ich obowiązków. Każdy wtedy zajmuje się tym, na czym zna się najlepiej. Firma sprzątająca dba o czystość w biurze, a zleceniodawca i osoby przez niego zatrudnione mogą skupić się na swojej działalności.
Profesjonalne sprzątanie biur w Warszawie

Profesjonalne sprzątanie biur w Warszawie

Kompleksowe sprzątanie biur Poznań, Warszawa i inne

W kwestii obsługi obiektów biurowych na terenie Poznania i Warszawy, a także innych miast, mamy duże doświadczenie. Zatrudniamy wiele ekip sprzątających, które specjalizują się w ogólnych pracach porządkowych oraz w wyspecjalizowanych działaniach, takich jak polimeryzacja czy akrylowanie posadzek w dużych firmach, instytucjach oraz innych budynkach, także tych o przeznaczeniu przemysłowym.
Jesteśmy firmą sprzątającą biura, ale nie tylko – zajmujemy się także czyszczeniem ich elewacji, bez względu na to, z jakiego materiału zostały wykonane. Proponujemy nawet alpinistyczne mycie powierzchni szklanych, gdyż mamy świadomość, że utrzymanie przeszklonego wieżowca w nienagannym stanie jest problematyczne. Dla nas jednak nie ma rzeczy niemożliwych! Zajmiemy się zarówno sprzątaniem pomieszczeń biurowych, jak i zadbamy o wygląd budynku z zewnątrz. Poznań, Warszawa, Łódź oraz inne miejscowości – zainteresowanych administratorów budynków zapraszamy do kontaktu.

Wyróżniają nas terminowość i profesjonalizm

Jako doświadczona firma oferujemy profesjonalne sprzątanie biur oraz innych obiektów w Warszawie, a także Poznaniu. W zakres naszych usług wchodzi nie tylko dbanie o czystość pomieszczeń biurowych i socjalnych bądź mycie elewacji budynków, ale też mycie wykładzin czy zabezpieczanie podłóg warstwą akrylu lub polimerami. Oznacza to, że realizujemy kompleksowe usługi sprzątania. Nasza ekipa sprzątająca specjalizuje się w różnych dziedzinach czyszczenia powierzchni laminowanych, szklanych, dywanów oraz drewna i kamienia. Pracownicy mają do dyspozycji specjalistyczny sprzęt, który gwarantuje szybką oraz bezproblemową realizację. Zależy nam na tym, by nasze usługi sprzątające miały wysoką jakość. To między innymi dzięki niej mamy wielu zadowolonych klientów. Jesteśmy ekspertami, dla których profesjonalne sprzątanie biur to ważne zadanie. Zapewniamy pracującym tam osobom odpowiednie warunki do wykonywania obowiązków służbowych.
Firma sprzątająca warszawa, sprzątanie biur warszawa

Firma sprzątająca biura, warszawa sprzątanie biur

Warszawa czy Poznań? To bez znaczenia – posprzątamy Twoje biuro lub mieszkanie!

Klienci z Warszawy i Poznania mogą powierzyć nam profesjonalne sprzątanie biur oraz mieszkań, np. po przeprowadzce. Zajmiemy się wszystkim, co konieczne, aby wnętrza stały się czyste i estetyczne. Można zlecić nam m.in. mycie okien, a także pranie dywanów oraz wykładzin. Wśród usług sprzątających są również wszelkie prace porządkowe związane z opróżnianiem pomieszczeń. Jesteśmy do dyspozycji, gdy trzeba usunąć stare meble lub wyczyścić posadzkę. Pomożemy zmienić każde wnętrze zgodnie z życzeniem klienta. Oferujemy też sprzątanie po remoncie, przejmując wszystkie zadania związane z przywróceniem stanu pozwalającego na normalne użytkowanie biura albo mieszkania. Spośród firm sprzątających biura wyróżniamy się tym, że najważniejsza jest dla nas wysoka jakość usług.

Usługi specjalistyczne dla biur

Oprócz usługi, jaką jest sprzątanie biur, wykonujemy również ozonowanie, czyli dezynfekcję pomieszczeń. Zapewnia to sterylność oraz środowisko wolne od nieprzyjemnych zapachów, a także zagrażających zdrowiu wirusów i grzybów. Profesjonalne sprzątanie mieszkań oraz biur wykonujemy w Warszawie, Poznaniu, a nawet w Trójmieście. Korzystamy z odpowiedniego sprzętu myjącego oraz impregnującego, który zapewnia doskonałe efekty. Stosowanie wysokiej jakości środków czystości gwarantuje skuteczne umycie powierzchni, a także zabezpiecza ją przed kurzem oraz brudem. Zawsze przyjeżdżamy na czas, ponieważ rozumiemy, jak ważna jest terminowa realizacja usług. Nasz serwis można zamówić w tygodniu w dogodnych godzinach (gdy pustoszeje większość pomieszczeń biurowych) lub w weekend. Zawsze dostosowujemy się do oczekiwań klienta. Dojedziemy z niezbędnym sprzętem do każdej lokalizacji, niezależnie od tego, czy będzie to Kraków, czy może Warszawa. Sprzątanie biur i każdego innego wnętrza przez wyspecjalizowaną firmę to duża wygoda. Pracownicy sprawnie, a także fachowo sprzątającego przedsiębiorstwa wykonają wszelkie usługi sprzątania, a do tego wyczyszczą wszystkie powierzchnie, używając przeznaczonych do tego detergentów i urządzeń. 
Warszawa sprzątanie