Serwis sprzątający Poznań, Warszawa

Firma sprzątająca Krcleaning działa od wielu lat na terenie Poznania i Warszawy.
Prowadzimy codzienny serwis sprzątający dla wielu dużych i znanych marek. Wśród naszych klientów można znaleźć między innymi supermarkety i sieci sklepów. Specjalizujemy się w utrzymaniu czystości na terenie centrów handlowych i nie tylko.
Jesteśmy obecni także w wielu mniejszych firmach, gdzie zapewniamy odkurzanie i mycie podłóg, wycieranie kurzu ze wszystkich powierzchni, czyszczenie toalet oraz innych urządzeń sanitarnych, także w kuchniach zakładowych.
✔ Zajmujemy się wyrzucaniem śmieci oraz dostarczeniem środków czystości, oraz przyborów higienicznych.
✔ Podejmujemy się także realizacji zleceń specjalnych i niestandardowych, które otrzymujemy w zapytaniach od klientów.
Serwis sprzątający w Poznaniu | KRcleaning

Serwis sprzątający Poznań

Nasze usługi obejmują także wiele bardziej precyzyjnych i dedykowanych zadań zapewniających schludny wizerunek każdej firmy, jak mycie okien oraz elewacji budynków.
Wykonujemy zabezpieczanie i odnawianie posadzek metodą akrylowania i polimeryzacji , profesjonalnie czyścimy także wykładziny biurowe. Jesteśmy fachowcami od maszynowego sprzątania pomieszczeń o zastosowaniu przemysłowym, w tym magazynów i hal produkcyjnych. Możemy podjąć się także uprzątnięcia pomieszczeń po remontach lub pozostałościach po budowie obiektu.
Nasz serwis sprzątający jest dostępny na terenie Poznania i okolic siedem dni w tygodniu, czas pracy dostosowujemy do życzeń klienta.

W większości przypadków prace porządkowe są prowadzone popołudniami oraz wieczorami, aby po zakończeniu pracy, oczyścić przestrzeń na następny dzień.

Nasi pracownicy są ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej, co daje naszym kontrahentom dodatkowe zabezpieczenie w przypadku jakichkolwiek szkód.

Serwis sprzątający Warszawa

Do wszystkich zleceń podchodzimy indywidualnie, aby spełnić wszystkie potrzeby klienta, dokładnie oceniamy rodzaj i częstotliwość świadczenia usług i zestawimy z dostępnym budżetem. Oferujemy zawsze konkurencyjne ceny i optymalne rozwiązania. Dysponujemy własnymi urządzeniami i profesjonalnymi maszynami, dzięki którym możemy podjąć się realizacji nawet największych zamówień.
Korzystamy tylko ze sprawdzonych i naturalnych detergentów, które ulegają całkowitej biodegradacji. Serwis sprzątający na terenie Warszawy oferuje między innymi sprzątanie przemysłowe, obsługę obiektów biurowych oraz utrzymanie czystości w sklepach i centrach handlowych. Osoby zainteresowane podjęciem współpracy zachęcamy do składania zapytań ofertowych.
Serwis sprzątający w Warszawie | KRcleaning
Oferta