Kompleksowe usługi sprzątania firm

Specjalnością Krcleaning jest kompleksowe i profesjonalne sprzątanie biur, firm oraz obiektów przemysłowych w różnych miastach: Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu czy Łodzi.
Świadczymy usługi codziennego porządkowania przestrzeni biurowej w ramach umów z naszymi stałymi klientami, a także pojedynczych zleceń na wykonanie konkretnych czynności. Nasza oferta dla firm obejmuje serwis sprzątania: 
✔ obiektów biurowych,
✔ hal przemysłowych,
✔ instytucji publicznych – szkół, urzędów itp.,
✔ centrów handlowych,
✔ supermarketów
✔ sieci sklepów.
Posprzątana przestrzeń firmowa w Poznaniu i Warszawie

Sprzątanie budynków

Z naszych usług kompleksowego sprzątania korzysta wiele firm z Poznania i okolic.
Mamy na tym rynku ugruntowaną pozycję. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i tworzymy dedykowaną wycenę. Oferujemy konkurencyjne stawki oraz wykonanie pracy na najwyższym poziomie. Zatrudnienie fachowego wykonawcy z zewnątrz do sprzątania firmy pozwoli pracownikom skupić się na swoich zadaniach. Nasz serwis sprzątający z kolei zajmie się odkurzaniem oraz myciem podłóg, czyszczeniem toalet, uporządkowaniem kuchni, wytarciem wszystkich powierzchni, a także wyrzuceniem śmieci.
 leaf

Na terenie Poznania oraz Warszawy nasze usługi sprzątające dla firm są dostępne siedem dni w tygodniu.

Pracujemy także wieczorami oraz w nocy, by jak najlepiej dostosować się do potrzeb klienta. Wszystkie oferty na sprzątanie budynków przygotowujemy indywidualnie, biorąc pod uwagę specyfikę danego zlecenia tudzież jego konkretne wymagania. Przygotowujemy konkurencyjne wyceny sprzątania i atrakcyjne warunki współpracy dla firm. Zapraszamy do kontaktu!

Gruntowne sprzątanie dla firm

Na terenie Warszawy, jak również Poznania, przeprowadzamy także gruntowne sprzątanie budynków obejmujące dodatkowo mycie elewacji, a także okien oraz odświeżanie otoczenia. Proponujemy czyszczenie wykładzin biurowych, a oprócz tego impregnację posadzek we wszystkich typach budynków. Stosujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania — ekologiczne detergenty i specjalistyczne urządzenia sprzątające. Dzięki temu mamy pewność, że realizujemy usługi sprzątania dla firm w sposób rzetelny, a z kolei nasi klienci zyskują gwarancję niezawodności, a także fachowej obsługi. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
sprzątanie firm warszawa
Oferta